Niké ULK Slovnaft Futbalsfz

MFK Skalica o.z.

MFK Skalica vychováva futbalovú mládež pod občianskym združením MFK Skalica o. z. V aktuálnom ročníku sa naša mládežnícka základňa rozrástla na 350 detí, ktoré sú súčasťou štrnástich tímov a z toho v poslednom roku pribudli dve dievčenské družstvá. Žiacke tímy a tímy prípraviek sú súčasťou najvyšších prvoligových súťaží riadených Slovenských futbalovým zväzom, mladší a starší dorast je súčasťou druhej najvyššej dorasteneckej ligy, kde v posledných sezónach pravidelne bojuje o popredné miesta. V regióne sme najväčším mládežníckym športovým klubom.

Mladým hráčom sa snažíme poskytnúť trénerské profesionálne vedenie, čo najkvalitnejšie tréningové podmienky a komplexný rozvoj hráčskych schopností. Mládežnícke tímy MFK Skalica sú zamerané na rozvoj technických zručností, taktické myslenie a fyzickú pripravenosť, pričom sa kladie dôraz aj na formovanie osobnostných vlastností. V rámci mládežníckych tímov máme vekové kategórie od prípravky až po starší dorast, čím zabezpečujeme plynulý prechod hráčov všetkými fázami ich futbalového rastu. Naši mladí futbalisti sa pravidelne zúčastňujú domácich aj medzinárodných turnajov, kde dosahujú výborné výsledky a získavajú cenné skúsenosti.

Cieľom našej akadémie je pripraviť hráčov nielen po športovej stránke, ale aj na život mimo ihriska. Veríme, že kombinácia kvalitného športového vzdelania a výchovy k zodpovednosti a tímovej práci prispieva k formovaniu úspešných osobností.

Pridajte sa k nám a staňte sa súčasťou rodiny MFK Skalica, kde má každý hráč šancu splniť si svoj futbalový sen

Kontakt:

Marián Rehák

manažér mládeže

0948 154 072

mladez@mfkskalica.sk