Fortuna ULK Slovnaft Futbalsfz

Archív

Tretí zápas nadstavby odohráme vonku proti Zlatým Moravciam

včera
Po krátkej reprezentačnej pauze sa vraciame naspäť do Fortunaligového zápasového kolotoča. V treťom zápase nadstavby zabojujeme v skupine o udržanie sa o dôležité 3 body proti Zlatým Moravciam.

Jakub Kousal dnes zabojuje v e-Fortuna lige

24.03.2023
Už dnes od 17:00 zabojuje Jakub Kousal o titul v e-Fortuna liga Challenge

Po presvedčivej výhre s Trenčínom vytúžený posun v tabuľke

18.03.2023
Skalický Letňák sa dnes stal dejiskom druhého kola nadstavby Fortuna ligy. V dôležitom zápase s Trenčínom sme nezaváhali, podali sme presvedčivý výkon a vďaka domácej výhre 2:0 sme si zabezpečili posun na 3. miesto tabuľky skupiny o udržanie sa.

V sobotu na domácej pôde proti AS Trenčín potrebujeme podporu všetkých fanúšikov

14.03.2023
Čaká nás druhý dôležitý zápas nadstavbovej časti Fortuna ligy v rámci skupiny o udrženie sa. Už túto sobotu, 18. marca o 15:00 privítame na domácej pôde AS Trenčín.

Zhrnutie zhodnotenia zimnej prípravy mládežníckych kategórií

13.03.2023
Aj naša mládež absolvovala pred štartom jarnej časti svoju zimnú prípravu. O zhodnotenie prípravy sme spätne požiadali jednotlivých trénerov našich mládežníckych kategórií, ktoré vám prinášame v krátkom zhrnutí.

Prvý dôležitý zápas nadstavby sme zvládli na výbornú!

11.03.2023
Dnešným zápasom s Liptovským Mikulášom, ktorý sme odohrali na ihrisku v Poprade, sme odštartovali nadstavbovú časť Fortuna ligy v skupine o udržanie sa. V dôležitom zápase sme boli jednoznačne lepším tímom a po skvelom výkone celého mužstva si pripisujeme dôležité 3 body a posun v poradí tabuľky.

V prvom zápase nadstavby sa stretneme s Liptovským Mikulášom

10.03.2023
Už zajtra, 11. marca vstupujeme do nadstavbovej časti Fortuna ligy. Naše mužstvo bude bojovať v skupine o udržanie sa a svoju náročnú 10-zápasovú šnúru odštartuje prvým zápasom s Liptovským Mikulášom. Zápas sa odohrá o 15:00 na štadióne v Poprade.

Po penaltovej dráme postupujeme do semifinále Slovnaft Cupu!

08.03.2023
Penaltová dráma v závere dnešného štvrťfinálového zápasu s Liptovským Mikulášom rozhodla o našom postupe do semifinále Slovnaft Cupu. Sme tak posledným tímom, ktorý doplní semifinálovú štvorku.

Staň sa trénerom MFK Skalica a pridaj sa do našej rodiny

07.03.2023
MFK Skalica hľadá mládežníckych trénerov, ktorí majú chuť odovzdávať svoje skúsenosti mladým futbalovým talentom, posúvať ich schopnosti na vyššiu úroveň a naplno prežívať všetky radosti, ktoré sú s mládežníckym futbalom spojené.

Hráčom mesiaca február sa stal Tomáš Kuchárek z U12

06.03.2023
Pokračujeme v oceňovaní našich mladých talentov. V rámci výzvy mládežnícky hráč mesiaca, ktorá beží od augusta minulého roka, si itul hráč mesiaca február svojimi výkonmi vybojoval Tomáš Kuchárek z U12

O postup do semifinále Slovanft Cupu zabojujeme proti Liptovskému Mikulášu

06.03.2023
Po poslednom náročnom zápase základnej časti Fortuna ligy, ktorý sme odohrali uplynulú sobotu doma proti Banskej Bystrici, nás v tomto týždni čaká nabitý program.

V zápase nováčikov sa z víťazstva nakoniec radoval súper

04.03.2023
V poslednom zápase základnej časti Fortuna ligy sme na domácom ihrisku privítali ťažkého súpera z Banskej Bystrice. Po bezgólovom prvom polčase, v ktorom herne dominoval náš tím, nasledovala vyrovnaná partia. Z víťazstva sa však nakoniec radoval súper.

Hodnotenie prípravy U19 / Igor Šefčík

02.03.2023
Kategóriu U19 a ich prípravu zohodnotil hlavný tréner Igor Šefčík.

Na domácej pôde zabojujeme o výhru v dramatickom zápase nováčikov I Predstavenie súpera MFK Dukla Banská Bystrica

01.03.2023
Máme pred sebou posledný zápas základnej časti aktuálneho ročníka Fortuna ligy, ktorý rozhodne o našom záverečnom postavení a konečnom počte bodov, ktoré si prenesieme do nadstavbovej časti. V zápase nováčikov si v sobotu, 4. marca o 16:30 zmeriame sily s MFK Dukla Banská Bystrica, ktorá v dramatickom zápase rozhodne zabojuje o svoj postup do prvej šestky.

V sobotu doma na Letňáku

28.02.2023
Skvelé správy. V sobotu sa vracia futbal tam, kam patrí - domov na skalický Letňák.
Další stránky
123456>>